листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределаба на добивка од 2018 година


Одлука за распределба на добивката 07.06.2019.pdf

Објавено на: 11.06.2019 14:45:03
Документ БР.: DOC_12287-26/2019
Урнек: Распределба на добивка