листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Доставуваме Јавен повик за Собрание на акционери на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје и Предлог-Одлуките кои се на дневен ред.


Oglas sobranie.07. 2019 doc избор.pdf
Razres-Neizvrs.Dir 16.07.2019.pdf
Izbor-Neizvrs. clenovi 16.07.2019.pdf

Објавено на: 13.06.2019 08:35:50
Документ БР.: DOC_10109-111/2019
Урнек: Јавен повик за собрание