листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на акционери


Други одлуки на Собрание.pdf

Објавено на: 17.06.2019 15:52:29
Документ БР.: DOC_12283-81/2019
Урнек: Други одлуки од собрание