листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Mislenje i Poedinecni FI G.C.TRGOVIJA 2018.pdf
Годишен извештај Geras Trg 2018.pdf

Објавено на: 18.06.2019 08:30:01
Документ БР.: DOC_12304-77/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи