листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ 18.06.2019


ODLUKI od Sob za 2018 SITE.pdf

Објавено на: 18.06.2019 09:53:18
Документ БР.: DOC_12283-82/2019
Урнек: Други одлуки од собрание