листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на 17.07.2019


JAVEN POVIK HRM - 17.07.2019.doc

Објавено на: 18.06.2019 09:53:33
Документ БР.: DOC_10109-112/2019
Урнек: Јавен повик за собрание