листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Предлог одлуки за собрание на акционери на АрцелорМиттал ХРМ АД Скопје за 2018


ArcelorMittal (HRM)_2018_mak_draft.pdf
Godisen izvestaj HRM 2018.pdf

Објавено на: 18.06.2019 14:13:25
Документ БР.: DOC_13285-165/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери