листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на годишна сметка, финансиски извештаи ревидирани од страна на ревизорска куќа Б и Љ


Одлука за усвојување на годишна сметка за 2018 година.doc

Објавено на: 21.06.2019 09:38:13
Документ БР.: DOC_12283-85/2019
Урнек: Други одлуки од собрание