листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај


RI Agroplod AD 2018.pdf

Објавено на: 21.06.2019 14:13:46
Документ БР.: DOC_12304-81/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи