листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Годишен извештај за работа на Жито Караорман


godisen izvestaj za zito karaorman za 2018.pdf

Објавено на: 21.06.2019 14:13:25
Документ БР.: DOC_12283-86/2019
Урнек: Други одлуки од собрание