листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


герас цунев Т.pdf

Објавено на: 21.06.2019 15:30:38
Документ БР.: DOC_12283-87/2019
Урнек: Други одлуки од собрание