листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


герас цунев К.pdf

Објавено на: 21.06.2019 15:30:44
Документ БР.: DOC_12283-88/2019
Урнек: Други одлуки од собрание