листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Кратка биографија за член на Одбор на директори во ТК АД Прилеп


Kratka Biografija za clen vo Odbor na direktori.pdf

Објавено на: 24.06.2019 08:53:55
Документ БР.: DOC_13285-167/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери