листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

огласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание одржано на 28.06.2019 година

 


Odluki od sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 28.06.2019 14:10:21
Документ БР.: DOC_12283-100/2019
Урнек: Други одлуки од собрание