листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од годишно собрание на акционери 27.06.2019


ODLUKI sobranie 27.06.2019.pdf

Објавено на: 01.07.2019 09:20:17
Документ БР.: DOC_12283-105/2019
Урнек: Други одлуки од собрание