листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


Ги објавуваме Ревидираните финансики известај за 2018


Fruktal Mak finansiski izvestai 2018.pdf

Објавено на: 02.07.2019 15:39:52
Документ БР.: DOC_12304-95/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи