листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

бу за 01,01-31,03,2018


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-5.xls

Објавено на: 09.07.2019 15:58:40
Документ БР.: DOC_12294-123/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.