листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

01,01-30,06,2018


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-1.xls

Објавено на: 10.07.2019 15:17:18
Документ БР.: DOC_26441-2/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.