листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

01-01-31,12,2018


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-3.xls

Објавено на: 10.07.2019 08:58:11
Документ БР.: DOC_26445-134/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.