листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za akcionersko sobranie


ЈАВЕН ПОВИК за Собрание -09.07.2019.docx

Објавено на: 11.07.2019 14:39:04
Документ БР.: DOC_10109-118/2019
Урнек: Јавен повик за собрание