листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Промени во орган на упаравување


ИЗВЕСТУВАЊЕ за БЕРЗА.docx

Објавено на: 12.07.2019 15:03:13
Документ БР.: DOC_12285-48/2019
Урнек: Измени во органи на управување