листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Javen povik.pdf

Објавено на: 17.07.2019 14:25:35
Документ БР.: DOC_10109-120/2019
Урнек: Јавен повик за собрание