листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Акционерско Собрание и предлог Одлуки


Javen povik za Sobranie.pdf
4_Predlog odluki za sobranie 2018.pdf

Објавено на: 19.07.2019 14:10:11
Документ БР.: DOC_10109-122/2019
Урнек: Јавен повик за собрание