листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки Собрание 2019


Odluka 4.pdf
Odluka 5.pdf
Odluka 7.pdf
Odluka 8.pdf
Odluka1.pdf
Odluka2.pdf
Odluka3.pdf
Odluka6.pdf
odluki.pdf

Објавено на: 22.07.2019 14:10:52
Документ БР.: DOC_12283-124/2019
Урнек: Други одлуки од собрание