листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за Годишно собрание на акционери за 2018 година


DS Smith AD Skopje - 31.12.2018 - Revizorsko Mislenje, FI i Godisen Izvestaj za rabotenjeto.pdf
Revidirana zavrsna smetka Ds Smith AD Skopje 2018.pdf

Објавено на: 22.07.2019 14:11:58
Документ БР.: DOC_12304-101/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи