листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Други одлуки од собрание


Одлуки од Собрание на акционери-Макстил-29072019.pdf

Објавено на: 29.07.2019 15:04:14
Документ БР.: DOC_12283-129/2019
Урнек: Други одлуки од собрание