листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 2.015 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 26.07.2019 14:18:58
Документ БР.: DOC_12291-21/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции