листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН РЕЗУЛТАТИ 01.01-30.06.2019


obrazlozenie6.19.pdf

Објавено на: 30.07.2019 15:00:01
Документ БР.: DOC_10191-391/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации