листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlozenie kon fin. izvestai 01.01 - 30.06.2019


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.06.2019.doc

Објавено на: 31.07.2019 09:42:30
Документ БР.: DOC_10191-393/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации