листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи 01-06.2019


Образложение кон финансиски извештаи 30.06.2019.pdf

Објавено на: 31.07.2019 14:10:02
Документ БР.: DOC_10191-394/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации