листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2019 година.


6 месечно известување 2019 год..xls

Објавено на: 31.07.2019 14:12:04
Документ БР.: DOC_26441-19/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.