листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати на Технокомерц АД-Скопје

за период 01.06.-30.06.2019 год.

 


Образложение за остварени резултати 30.06.3019 год.pdf

Објавено на: 31.07.2019 14:12:09
Документ БР.: DOC_10191-395/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации