листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот резултат за работењето до 30.06.2019 година


obrazl. 30.06.2019g.doc

Објавено на: 31.07.2019 14:14:28
Документ БР.: DOC_10191-396/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации