листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1. - 30.6.2019 година.


ТТК Банка АД Скопје неревидирани финансиски извештаи 30 06 2019.xls

Објавено на: 31.07.2019 14:54:14
Документ БР.: DOC_26441-21/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.