листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                              Согласно Глава 6 од Правилникот за котација,ги објавуваме следниве финансиски извештаи

                                                               -   Неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 30.06 

 


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14) (2).xls

Објавено на: 01.08.2019 14:10:52
Документ БР.: DOC_26441-25/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.