листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidirani finansiski izvestai od 01.01-30.06.2019


01.01-30.06.2018 po priroda nna trosoci-аГРОМЕХАНИКА-novo.xlsx

Објавено на: 08.08.2019 14:10:16
Документ БР.: DOC_26441-35/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.