листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД Прилеп, известува за објава на неревидирани финансиски извештаи за првите 6 месеци.


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za 01.01-30.06.2019.docx

Објавено на: 08.08.2019 14:35:50
Документ БР.: DOC_10191-412/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации