листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за Тетекс АД за период 01.01. до 30.06. 2019


Izvestai 30 06 2019 Teteks AD.xlsx

Објавено на: 08.08.2019 14:38:35
Документ БР.: DOC_26441-37/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.