листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансискиот извештај на Тетекс АД за период 01.01. д0 30.06.2019


Образл. за оств. резултати 30.06.2019.docx

Објавено на: 08.08.2019 14:38:40
Документ БР.: DOC_10191-414/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации