листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидиран финансиски извештај за првите 6 месеци


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-30.06.2019.xlsx

Објавено на: 09.08.2019 14:22:08
Документ БР.: DOC_26441-40/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.