листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација до берза, финансиски извештаи од Витаминка АД


Obrazlozenie do berza finansiski izvestai 01.01.-30.06.2019.docx

Објавено на: 09.08.2019 14:22:16
Документ БР.: DOC_10191-415/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации