листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнати резултати 01.01-30.06.2019


Образложение 01.01-30.06.2019.PDF

Објавено на: 09.08.2019 14:22:21
Документ БР.: DOC_10191-416/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации