листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


НЛБ Банка АД Скопје, известува дека во изминатиов период Абдулменаф Беџети, Член на Надзорниот одбор, има купено 63 акции на Банката.

 

НЛБ Банка АД Скопје

Објавено на: 09.08.2019 15:59:07
Документ БР.: DOC_10191-417/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации