листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука од СОбрание на акционери одржано на ден 12.08.2019


Odluka za izmena na statut - 12.08.2019.pdf

Објавено на: 12.08.2019 14:10:49
Документ БР.: DOC_12283-132/2019
Урнек: Други одлуки од собрание