листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.30.06.2019г.


01-06.19Месечни известувања...xls

Објавено на: 13.08.2019 09:09:30
Документ БР.: DOC_26441-41/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.