листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за работењето за период 01.01.-30.06.2019г.


Берза.pdf

Објавено на: 13.08.2019 14:05:02
Документ БР.: DOC_10191-420/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации