листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2019 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 13.08.2019 14:31:09
Документ БР.: DOC_26441-43/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.