листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на настанатите значајни промени во финансискиот резултат на Макпетрол АД 01.01.-30.06.2019.pdf

Објавено на: 13.08.2019 14:31:13
Документ БР.: DOC_10191-422/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации