листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

SILEKS AD - KONSOLIDIRANI NEREVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 01.01.2019-30.06.2019


01-01до 30-06-2019консолидирано.xls

Објавено на: 20.08.2019 14:10:36
Документ БР.: DOC_26441-62/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.