листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска Банка АД Скопје ги објавува неревидираните извештаи за периодот од 01.01.-30.06.2019 година:


Неревидирани фин.извештаи_01.01.-30.06.2019-Стопанска банка АД Скопје.xls

Објавено на: 21.08.2019 15:56:08
Документ БР.: DOC_26441-64/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.